Tieto znamenia často menia plány.dreamstime
StoryEditor

Dohodnúť sa s nimi je priam nemožné: Tieto znamenia zverokruhu často menia plány

30.05.2024, 19:00
ASTRO

Existujú ľudia, ktorí všade chodia na čas, nezmeškajú žiadnu dôležitú schôdzku a každý sa na nich môže spoľahnúť. Rovnako tak však sú aj takí, s ktorými je veľmi zložité sa na niečom dohodnúť, pretože často menia plány. Práve takéto osoby sa rodia v nižšie spomínaných znameniach zverokruhu. Zistite, ktoré to sú.

Vďaka astrológii môžete zistiť, na koho zo zverokruhu sa dá spoľahnúť a kto je naopak nezodpovedný v plnení svojich sľubov. Nielenže zvyknú meškať, ale zabúdajú na dôležité stretnutia a často menia plány. Bohužiaľ, aj keď za to nemôžu, tieto znamenia zverokruhu to majú jednoducho v povahe. Pozrite sa, o kom z horoskopu je reč.

Blíženci

Ľudia narodení v znamení Blíženci sú síce citliví, ale aj vnútorne rozpoltení, vďaka čomu sa na nich nedá takmer v ničom spoľahnúť. Keďže ich kroky sú nepredvídateľné, vždy sa menia nečakane. Dajte si preto pozor na to, ak sa s nimi na niečom dohodnete. Je dosť možné, že to na poslednú chvíľu zrušia alebo zmenia termín. 

Váhy

Síce sú ľudia narodení v znamení Váhy úprimní, priateľskí a spravodliví, rovnako tak aj nespoľahliví a nerozhodní. Dôvodom je najmä fakt, že sa vždy snažia každému vyhovieť a pri toľkých zmenách plánov sa napokon aj tak s nikým nedohodnú. Takže nikdy neviete, na čom pri nich ste, a to sa netýka len plánovania schôdzok, ale aj vzťahov.

Škorpión

Škorpióni sa môžu pochváliť nápaditosťou, vynikajúcou pamäťou a logickým myslením. Bohužiaľ, ľudia narodení v tomto znamení sú však aj tajomní, záhadní a nevyspytateľní. Ak vám niekedy niečo sľúbia, nečakajte, že to aj dodržia. Stačí totiž, že im niečo skríži plány a oni tie predošlé bez mihnutia oka zmenia.

Ryby

Ľudia narodení v znamení Ryby sú citliví, emocionálni a kreatívni. Rovnako tak aj nezodpovední a nespoľahliví. Aj keď si myslíte, že dohody s nimi vždy platia, ste na veľkom omyle. Je totiž dosť možné, že Ryby samy os seba zmenili názor a na vašu dohodu zabudli. Radšej sa im preto pripomeňte, aby ste si určili novú dohodu.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
15. jún 2024 08:04