Zatiaľ, čo niektorí ľudia sú neustále v kľude, v strese alebo s úsmevom na tvári, existujú aj takí, ktorí dokážu emócie meniť každú chvíľudreamstime
StoryEditor

Nevedia skrývať emócie a často ich menia: Toto sú najnáladovejšie znamenia zverokruhu

03.03.2024, 17:00
ASTRO

Zatiaľ, čo niektorí ľudia sú neustále v kľude, v strese alebo s úsmevom na tvári, existujú aj takí, ktorí dokážu emócie meniť každú chvíľu. Raz sa hnevajú, potom sú v depresii a o pár minút sa tvária, akoby sa nič nestalo. Práve toto správanie je charakteristické pre štyri znamenia zverokruhu. Nachádzate sa medzi nimi aj vy?

Nižšie spomínané znamenia zverokruhu patria k najnáladovejším z celého horoskopu. Nielenže často menia emócie, ako sa im zachce, ale nevedia ich ovládať a skrývať. V jednu chvíľu sú v stresu, druhú sa smejú a o pár sekúnd sú nahnevaní. Pozrite sa, ktoré znamenia charakterizuje takéto správanie. Patríte medzi ne aj vy alebo niekto z vášho okolia?

Baran

O Baranoch je známe, že sú tvrdohlaví, no rovnako tak zvyknú bývať aj veľmi náladoví. Nielenže nie sú schopní skrývať svoje emócie, ale dokážu ich meniť tak rýchlo, že je to až neuveriteľné. Dajte si preto veľký pozor, keď sa nahnevajú. V takýchto situáciách sú doslova ako vybuchujúca sopka. Našťastie, dokážu sa upokojiť veľmi rýchlo. 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
11. apríl 2024 19:36