Opakujúce sa čísla sú odkazy od anjelov.Dreamstime
StoryEditor

Vidíte stále opakujúce sa čísla? Toto vám chcú cez ne anjeli odkázať!

26.05.2023, 10:14
ASTRO

Aj vy mávate pocit, že zrazu vidíte všade rovnaké číslice? Opakujú sa vám tie isté cifry na hodinkách, na číslach okoloidúcich áut či v časopisoch, ktorými len tak listujete? Nie je to náhoda! Duchovné sféry sa nám prihovárajú práve prostredníctvom číslic.

Čo znamená, keď všade vidím…

Číslo 1

Ak vás znenazdajky všade akoby obklopujú číslice 1, vedzte, že sa vám skrze ne prihovárajú slneční anjeli, anjeli nových a sviežich energií. Vnímajú, že niečo v našom živote je zastarané, stojace a stagnačné. A chcú, aby sme vibrácie rozvírili. Opakujúce sa jednotky tiež indikujú, že starosti, ktoré nás sužujú, čoskoro zmiznú. Číslo jeden nás pobáda k tvorivej činnosti alebo k zlepšeniu životosprávy.

Číslo 2

Dvojkou sa vám prihovárajú anjeli Božích právd a múdrostí. Odovzdávajú nám indíciu, že naše spirituálne dary silnejú. Je žiaduce načúvať im. Dvojka pobáda k rešpektovaniu intuície. Zároveň apeluje na očistu a častejšie používanie modlitieb, mantier a afirmácií.

Číslo 3

Cez číslo 3 sa nás snažia osloviť anjeli – Jofieliti. Prostredníctvom daného čísla dostávame signál, aby sme neopakovali chyby alebo nesprávne pozemské rozhodnutia z minulosti. Trojka ako taká tiež pobáda k vzdelávaniu, k nasávaniu nových poznatkov.

Číslo 4

Takto sa nám prihovárajú osobní anjeli – pomocníci. Vidia, že naše životy sú momentálne problémové, že sa topíme v pomyselných bahnách bytia. Prostredníctvom nebeských číselných signálov dostávame nebeské avízo, že sú s nami – a že im môžeme odovzdať akékoľvek útrapy či starosti.

Číslo 5

Prihovárajú sa nám anjeli – Razieliti. Chcú, aby sme prekopali svoje myslenie. Vnímajú, že je skeptické, negativistické, záporné. Pobádajú, aby sme začali uvažovať výsostne pozitívne. Lebo prostredníctvom pozitívneho umu si vzápätí pritiahneme veľa pekných životných momentov. Päťka ako taká tiež môže predvídať dôležitú cestu – relaxačnú alebo aj pracovnú.

Číslo 6

Cez šestku k nám vysielajú signály anjeli – Amorovia. Chcú, aby sme energiu investovali do témy lásky, vzťahov, citov, emócií. Vnímajú, že sa na milostnej báze trápime. A je žiaduce dať za starosťami bodku. Šestka môže predpovedať príchod duchovnej polovičky, prípadne aj tehotenstvo.

Číslo 7

Je to číslo varovné, výstražné, upozorňujúce na životné „tŕne“ alebo nepriateľov, sokov, rivalov, čiže ľudí, ktorí by voči nám mohli vysielať jedovaté šípy. Je žiaduce väčšmi prosiť všetkých anjelov a archanjelov o mocnejšie ochranné perute.

Číslo 8

Prostredníctvom tohto čísla sa nám prihovárajú anjeli – Rafaeliti. Dostávame signál, aby sme viac pozornosti orientovali do zdravotných tém. Je dôležité upraviť životosprávu, vykorigovať stravu, viac sa hýbať, prípadne dbať na harmonickú psychiku. V ojedinelých prípadoch sa za číslom 8 ukrýva signál zhora, že sme v karmickom období – čiže sa v našich bytiach môžu odohrať zvláštne situácie, ktoré sa však musia uskutočniť, pretože sa pomocou nich odžívajú alebo anulujú karmické resty či dlžoby.

Číslo 9

Ide o číslo archanjela Michaela. Prostredníctvom tejto „numerálie“ dostávame pomyselné avízo, aby sme sa pustili do veľkej inventúry života. Uzatvorili to, čo je staré – a do existencie vpustili svieže energie. Deviatka predvída naplnenie túžob.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
19. máj 2024 11:35