Vďaka astrológii sa môžete dozvedieť, akú súvislosť má váš minulý život so súčasnosťou.dreamstime
StoryEditor

Odhaľte tajomstvo minulých životov: Znamenie zverokruhu prezradí, čo ste si so sebou priniesli z minulosti

07.09.2022, 06:00
ASTRO

Minulé životy majú veľký vplyv na váš život v súčasnosti. Aby ste vedeli, prečo sa niektoré veci dejú tak, ako sa dejú, hviezdy vám môžu odhaliť, kým ste boli kedysi a prečo dnes konáte tak, že to občas prekvapí aj vás samotné. Podľa znamenia zverokruhu zistíte, čo si so sebou nesiete z minulých životov.

Máte niekedy pocit, že sen, ktorý sa vám sníval, sa naozaj stal? Alebo keď niekoho stretnete prvýkrát máte pocit, že sa poznáte už dlhé roky? Je to úplne normálne, pretože mnoho vecí, ktoré sa vám v živote dejú, má veľkú súvislosť s vašim minulým životom. Vďaka hviezdam, ktoré boli svedkami vašej prítomnosti vo všetkých minulých formách života, zistíte, kým ste boli kedysi.

Baran

Vďaka vašim vodcovským schopnostiam, odvahe, tvrdohlavosti a silnej vôle je viac než jasné, že ste boli v minulom živote veliteľom armády, ktorý zohrával kľúčovú úlohu vo vojne. Keďže v súčasnosti neberiete nie ako odpoveď a snažíte sa robiť všetko, po čom túžite aj s ťažkými prekážkami, celkom iste ste si túto vlastnosť doniesli z minulosti.

Býk

Ak ste sa narodili v znamení Býka, s najväčšou pravdepodobnosťou ste boli v predchádzajúcom živote umelcami. Vaša energia, odhodlanie a nekonečná kreativita jasne značí, že ste boli v minulosti pre mnohých inšpiratívnym človekom. Práve z tohto dôvodu si dnes viete vychutnať pohodlie, luxus a najmä okolitú krásu či radosť z umenia.

Blíženci

Ľudia narodení v tomto znamení boli rozhodne hviezdami dobového šoubiznisu. Keďže sú kreatívni, energickí a inteligentní, na spoločnosť pôsobia ako magnet, ktorý k sebe priťahuje pozornosť a obdiv. Aj v minulom živote boli obľúbení, často sa objavovali na billboardoch a plagátoch, na ktorých boli zobrazovaní ako hviezdy rôznych divadiel a predstavení.

image

Znamenie Blíženci

dreamstime

Rak

Milujete deti a pre svoje okolie by ste spravili všetko, čo by ste mohli? Astrológia napovedá, že ste v minulom živote mohli byť učiteľmi v materskej škole. Určite ste už niekedy o sebe zaregistrovali, že ste bystrí, prispôsobiví, taktní, citliví, chápaví alebo vnímaví a extrémne trpezliví. Tieto všetky vlastnosti ste v minulom živote využili bravúrne, dokážete to aj dnes?

Lev

Neustále vynikáte kreatívnymi nápadmi, a preto ste schopní vyjadrovať svoje emócie a nálady aj na papieri. Práve z tohto dôvodu hviezdy nepovedajú, že ste boli v minulom živote spisovateľmi. Váš veselý duch, kreatívne myslenie a otvorený postoj k životu vás vďaka minulosti dnes inšpiruje k napísaniu niekoľkých kvalitných riadkov.

Panna

Ak ste sa narodili v znamení Panny, nebude vám cudzie, ak vám povieme, že ste boli v minulosti vedcami. Vaše myšlienky, nápady a rôzne pohľady stáli kedysi za niektorými inovácia, ktoré zmenili svet. Aj z tohto dôvodu máte dnes schopnosť analyzovať, dedukovať a premýšľať aj za druhých.  

image

Znamenia Panna

dreamstime
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. september 2022 01:04