Zdroj: instagram/alina_surinaa

Aké nechty sa nosia túto jar? Vieme čo je in!

Chystáte sa na manikúru a neviete, čo si dať urobiť? Pripravili sme pre vás galériu nechtového dizajnu, v ktorom si každá nájde to svoje.

​Nosí sa takmer všetko, len treba vystihnúť správnu mieru - aby sme neboli príliš nudné ani príliš "kikirikí". Ak sa rozhodnete pre nude, ozvláštnite jeden necht trblietkami, kamienkami alebo chrómom. S kameňmi a podobnými klenotmi však opatrne, nie sú už tak v kurze, ako pred pár rokmi! Ak sa rozhodnete pre úplne tmavé nechty, skombinujte dva tmavé odtiene, alebo naopak - nude a black. Ak ste odvážna, môžete si nechať urobiť aj veľkonočný motív. Znie to desivo, ale ak bude jemný, nemusí dopadnúť katastrofou. Vždy však myslite na svoj šatník aj na zamestnanie. Krikľavé či neónové farby sú už out, ale ak chcete zasvietiť, siahnite po lososovej. Veľmi trendy je aj ombré, málo ktorá manikérka ho však zvláda.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk