Bruno Ciberej
Zdroj: TV JOJ

Aj vás vždy zaujímalo, či sú moderátori nahodení aj od pása nadol? Overili sme si to na vlastné oči!

Moderátorov jojkárskej spravodajskej relácie NOVINY O 12:00 sme prepadli v kostymérni, kam prichádzajú štvrťhodinu pred začiatkom vysielania. Každý tam má vyčlenený vlastný vešiak s desiatkami outfitov.

„Oblečenie buď nakupujeme, alebo dávame šiť našej krajčírke,“ vraví kostymérka Taťána Krauszová. „Niekto tu má tridsať sák a niekto tristo – najviac moderátori večerných správ, ktorí vysielajú 365 dní v roku.“

​Podľa Bruna Cibereja by moderátor spravodajstva nemal sledovať žiadne trendy a zostať skôr konzervatívnejší, aby jeho oblečenie nepútalo viac pozornosti než samotné správy. „Som rád, že v JOJ-ke pristúpili na moju požiadavku, ktorú som mal už pri Ranných novinách, a to mať vždy oblečené biele tričko v kombinácii so sakom. To mi zostalo aj v Novinách o 12:00. Mám asi desať rovnakých tričiek a rovnaký počet tmavších sák, ktoré rotujeme.“ Andrea Belányiová, s ktorou sa striedajú v štúdiu, dopĺňa: „O mne je zase známe, že keby som mohla, tak celý rok vysielam v tmavomodrom saku a striedala by som do toho akurát biele alebo modro-biele pásikavé tielko.“ Zaujíma vás, či sú moderátori sediaci za pultom nahodení aj od pása nadol? Málokedy. „Bežne máme rifle, občas aj roztrhané, a na nohách to, čo si ráno doma obujeme – od lodičiek cez letné šľapky až po tenisky. Pod stolom je to niekedy úplne iný človek ako to, čo vidí divák,“ prezrádza Andrea.

Moderátorka TV JOJ
Zdroj: TV JOJ

​Čo ukrývajú pred zrakmi divákov pod spravodajským pultom? „Ja mám pri sebe len hygienické vreckovky a mobil v leteckom režime – to stačí pre dobrý pocit a dobré selfíčka s kolegyňami z Topstaru, ktorý sa začína hneď po Novinách o 12:00,“ prezrádil Bruno. Aj Andrea vyšla s pravdou von: „Ja mám stále pri sebe svoj obľúbený parfum, ktorý si streknem ešte pred začiatkom správ, a vždy sa mi maskérky smejú a pýtajú sa, či viem, že televízia ešte neprenáša vône. Na to im poviem, že diváci určite cítia, že máme okolo seba príjemné prostredie (smiech). Nechýba mi ani telefón v leteckom režime, lesk na pery, pohár vody a žuvačka.“

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk