Zdroj: profimedia

Aj po 40-tich rokoch bola preňho najkrajšou ženou. Manželstvo Milana Lasicu bolo ukážkovým

redakcia EVITA 27.07.2021, 06:30 Celebrity
V dobrom aj v zlom. V šťastí, aj v chudobe. Viac než 40 rokov... aj takto by sa dalo opísať manželstvo známeho humoristu Milana Lasicu a Magdy Vášaryovej, ktoré bolo skutočne nádherné.

Priznáva však, že zoznámiť sa s Milanom bolo o čosi ťažšie. Aj keď pôsobí ako otvorený človek, v skutočnosti bol príliš introvertný a veľa toho nenahovoril.

,,Voľakedy som bola nešťastná, keď mlčal, teraz si to vážim. Sme dvojkariérové manželstvo a myslím si, že všetko sa dá vydržať, keď nie ste celý čas spolu. A my sme spolu veľmi málo. Ak sa nám to podarí, buď hráme spolu golf alebo raňajkujeme spolu. Vtedy môj muž aj občas niečo povie, keďže je introvert a veľa toho v súkromí nenahovorí. Keď sa ho napríklad spýtam: „Chceš kávu alebo čaj?“, odpovie mi: „Čaj!“

​Osud to nakoniec zariadil tak, že si dvojica k sebe cestu predsa našla. Svoje áno si povedali na jeseň, v roku 1980 a už o pár mesiacov na to privítali na svete svoju prvú dcérku Hanu. Ich manželstvo bolo plné porozumenia a tolerancie, vďaka čomu spolu vydržali krásnych 40 rokov. Osláviť svoje 41.výročie svadby však už nestihli...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.