Zdroj: shutterstock

Gesto, ktoré vás chytí za srdce. Princ Harry si pripomenul svoju mamu nádherným spôsobom

redakcia EVITA 28.09.2019, 13:30 Celebrity
Vojvoda zo Sussexu si získal srdcia ľudí po celom svete tým istým gestom ako jeho mama - princezná Diana.

Ubehlo už 22 rokov od momentu, kedy si Diana získala srdcia ľudí po celom svete. Britská princezná sa totiž rozhodla prejsť nebezpečným mínovým poľom aby upozornila na stále aktuálnu hrozbu. Diana síce bola oblečená v ochrannom obleku, no ten by ju v prípade hrozby úplne neochránil. 

,,Pozemné míny sú nezahojenou jazvou vojny. Ich odstránením pomáhame tejto komunite nájsť mier, s ktorým prichádza príležitosť. Okrem toho tak môžeme ochraňovať rozmanité a jedinečné prírodné prostredie, ktorého oporou je rieka Kuito," uviedol vo svojom príhovore princ. Harry zároveň upozornil na na fakt, že napriek tomu, že vojna skončila, míny zmrzačili tisíce ľudí. 

Zdá sa, že ryšavý princ pokračuje v šľapajách svojej mamy. Nepodporuje totiž len presne tú istú nadáciu, ktorej pomáhala aj Diana, ale zároveň sa rozhodol prejsť mínovým poľom po vlastných nohách. Princezná by tak na svojho syna bola určite pyšná a hrdá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Beautiful people #princessdiana #princeharry #forever #botswana #beautifulpeople #royalty

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Harry (@meghanmharrykatewilliam),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk