Zdroj: instagram

Iveta Malachovská vydala svoju dcéru Kristínu za športovca. Pozrite sa na toho fešáka

redakcia EVITA 22.07.2019, 09:00 Celebrity
Jediné dieťa známej moderátorky Ivety Malachovskej opustilo rodičovské hniezdo. Mladá Kristína povedala áno svojej prvej a jedinej láske, volejbalistovi Adamovi.

25-ročná Kristína je vo vzťahu so športovcom Adamom už niekoľko rokov. Volejbalistu, ktorý pôsobí v nemeckej lige, si rodina Malachovských poriadne zamilovala. Spoločne mu tak nefandili len v športovej kariére, ale aj vo vzťahu s ich jedinou dcérkou. ,,Ľúbime ťa,'' napísala k spoločnému záberu Kristíny a Adama známa moderátorka. So svojím dievčatkom bola dokonca dnes už zaťovi aj fandiť.

Zdroj: instagram

Hoc Adam pôsobí najmä v Nemecku kde sa aj narodil, párik si svoje áno povedal v Bratislave. Nevesta zvolila krásne šaty s odhalenými ramenami a ,,popoluškovský'' cop, vďaka ktorému vyzerala nepochybne ako princezná. O tom, že to bol najšťastnejší deň jej života nepochybuje nikto. Ostáva len dúfať, že spolu prežijú minimálne tak krásny život, akým bol pre nich samotný obrad. 

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk