Karl Lagerfeld
Zdroj: REUTERS

Karl Lagerfeld zanechal majetok svojej jedinej láske: Viete, kto to je?

Denisa Badalová 26.02.2019, 12:08 Celebrity
Nádherná modrooká mačka Choupette bola návrhárovou múzou a aj modelkou. Doprial jej neuveriteľný luxus. Zmení sa jej teraz život?

Módny návrhár náhle zomrel vo veku 85 rokov. Osudnou sa mu stala rakovina pankreasu, ktorú pred svetom tajil. Ale aj v posledných chvíľach myslel na svoju mačičku Choupette plemena birma, ktorú nazval svojou jedinou pravou láskou. Zanechal jej totiž väčšinu svojho majetku, ktorý sa odhaduje na 200 miliónov eur.

Biela mačka bola po boku návrhára na luxus zvyknutá. Mala dve asistentky, spávala v posteli v obliečkach z egyptskej bavlny, jedávala len vybrané lahôdky, ktoré jej pripravoval osobný šéfkuchár, kožúšok jej česal ozajstný kaderník, lietala v súkromných lietadlách, dokonca nosila obojky zdobené diamantmi.

Lagerfeld ju označoval za svoju múzu a tvrdil, že keby sa dalo, tak by sa s ňou aj oženil. Tak nečudo, že nechcel, aby si po jeho smrti musela zvykať na život obyčajnej micky.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk