Zdroj: pexels.com

Buďte v strehu! Koniec tohto týždňa má byť pre jedno znamenie prelomový

Natália F. 15.09.2021, 01:00 Životný štýl
Ktoré znamenie by malo byť koncom tohto týždňa v strehu?

KOZOROŽEC

Toto znamenie by malo byť najviac na pozore koncom tohto týždňa. Čakajú ho aj príjemné, no naopak aj veľmi nepríjemné situácie v živote. Čo sa týka práce, zažijete veľký stres a budete vidieť všetko negatívne, nebudete pociťovať žiadnu motiváciu a bude vás ovládať túžba po vzdaní sa. Karty sa ale neskôr obrátia a na konci bude mať celá vaša tvrdá práca úspech a to vás opäť nakopne.

Vo vzťahu to bude mierne škrípať, môže sa stať, že pri týchto ťažkostiach v práci vás partner zrovna nepodrží. Budete si musieť vystačiť sama a s týmito problémami sa aj sama budete musieť popasovať, ako aj fyzicky, tak aj psychicky. V najbližších kruhoch zažijete mierne sklamanie, no v posledných dňoch ste takúto situáciu aj vlastne čakali. Dávajte si pozor najmä na zdravie, v tieto dni ste oveľa viac náchylnejšia na prechladnutie, ako kedykoľvek inokedy. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.