sex a spanok
Zdroj: unsplash.com

Veľký erotický horoskop: Pozrite sa, ktoré znamenia to vedia v posteli ROZTOČIŤ!

Vedeli ste, že to, akí sme v posteli, závisí aj od nášho astrologického znamenia?

Baran

Je základné ohnivé znamenie. Ovláda ho bojovný Mars. Má v sebe značnú silu, životnosť, túžbu byť prvý a presadiť sa za každú cenu. Vo vzťahu nestráca zbytočne čas úvahami - koná. Ponáhľajú a nemajú čas na predohru. Najcitlivejšími nervovými zakončeniami Baranov sú hlava a tvár. Preto obľubujú pohládzanie čela, vlasov, masírovanie hlavy a bozky na uši a pery. Požaduje fantáziu a nápady. Tiež neznáša v sexe stereotyp.

Býk

Je pevným zemným znamením pod vplyvom pôvabnej vládkyne krásy a lásky - planéty Venuša a vyrovnanej číslice 6. Na tele ovláda krk a tepny. Cení si materiálny svet, ktorý si dotvára podľa vlastných potrieb. Má výrazne svetské záľuby. Miluje všetko, čo je príjemné. V sexe je nenásytnosť a vitalita. Býk má rád gradáciu, preto musíte vedieť dávkovať vaše približovanie sa. Nesmiete sa unáhliť. Citlivo reaguje na dotyky na šiji. Najradšej sa miluje v príjemnom a romantickom prostredí. V milostných hrách hrá vždy hlavnú rolu. Nemá rád hrubosť. Rád si vypočuje sexuálne želania a podnety, ale väčšinou spraví niečo úplne iné a šokujúce.

Blíženci

Sú premenlivé vzdušné znamenie ovplyvňované intelektuálnym Merkúrom a vnímavou 5. Veria vo veľkú lásku. V sexe sú nenásytní, najradšej by si dohodli trojku. Najcitlivejšími časťami ich tela sú prsty a celé ruky až po ramená. Aj pri malom dotyku cudzích rúk im nabehne husia koža. Láska, sex a erotika sú preňho vzrušujúce expedície do neznáma. Chce všetko vyskúšať. 

Rak

Vystihuje ho harmonická 2 a planéta Mesiac, ktorý symbolizuje morálny, pudový a duševný život. Je to základné vodné, čiže emočné znamenie. Poskytuje pomoc a podporu, ale rovnako ju aj vyžaduje. Na obidve pohlavia narodené v tomto znamení vzrušujúco pôsobí bozk, ktorý dostávajú aj prijímajú. Najcitlivejším miestom ich tela sú prsia a bradavky. Radi sa milujú vo vani s teplučkou, voňavou vodou. Keď človeku dôverujú, dokážu v posteli stvárať hotové divy. 

Lev

Lev je pevné, aktívne, ohnivé znamenie ovplyvňujúce srdce. Charakter majú cholericko-flegmatický. Strieda sa u neho hrdosť s precitlivenosťou. Vedia čo chcú a väčšinou to aj dosiahnu v každej, aj erotickej oblasti. Sú sebavedomí, ale potrebujú správnu náladu. Milostný akt musí mať štýl. Lev je vždy pánom situácie - i v erotike. Sexujú najradšej v dominantných polohách.

Panna

Panna je premenlivé zemné znamenie Je pre ňu charakteristické chladné uvažovanie a jemné spôsoby . Uprednostňuje dobre naplánovanú stabilnú existenciu aj erotickej oblasti. Sex nehrá tú najhlavnejšiu rolu. Vplýva na ňu aj počasie a jeho zmeny. Má prirodzený a vecný vzťah k sexu.  Berie ho ako biologickú potrebu a vie sa mimoriadne dobre bozkávať.

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk