Zdroj: shutterstock

Veľký horoskop lásky: Týmto znameniam sa ešte tohto roku pošťastí v milostnom živote!

redakcia EVITA 28.11.2020, 15:00 Vzťahy
Aj keď sa už koniec tohto roka neodvratne blíži, tieto znamenia sa majú na čo tešiť.

Vodnár 

Ak ste vo vzťahu, pripravte sa na jedno z vašich najkrajších období. Či už je to spoločné bývanie, spoznanie rodiny alebo nebodaj očakávanie potomka, hviezdy vám sľubujú naozaj krásne zakončenie tohto roka. Naopak, ak ste stále slobodní, očakávajte príjemný flirt, ktorý vám spríjemní jeseň. To, či to však vyústi do vzťahu je len a len na vás. 

Rak

Aj keď sa v prvej polovici tohto roka zdalo, že vám na láske nebude dopriate, nemajte hlavu v smútku. V najbližších dňoch by sa malo všetko otočiť k lepšiemu. Tým, ktorí sú vo vzťahu, hviezdy sľubujú vyriešenie problémov, ktoré ich už trápia dlhšiu dobu. Tým, ktorí sú nezadaní, by sa malo pošťastiť ešte viac, než si dokázali vysnívať. 

Strelec 

Láska sa okolo vás vo veľkej intenzite pohybuje celý rok, vďaka pracovnej zaťaženosti ste si ju však nemali možnosť naplno užívať. Spomaľte preto a doprajte si zamilované chvíle s vaším partnerom alebo novým objavom aspoň v posledné týždne tohto roka.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk