clapping hands
Zdroj: shutterstock.com

Dnes bude tlieskať celé Slovensko! Vzdajte aj vy úctu zdravotníkom, hasičom a ďalším, ktorí bojujú

redakcia EVITA 20.03.2020, 14:30 Vzťahy
Stačí otvoriť okná, vyjsť na balkóny a poslať potlesk všetkým, ktorí za nás bojujú priamo v prvej línii proti koronavírusu! Zapojíte sa do tejto výzvy aj vy?

Veľký potlesk bude smerovať tým, ktorí sa o nás v týchto ťažkých časoch starajú a svoju prácu berú ako poslanie. Pomáhajú všetkým, sú vyčerpaní, ale stále odhodlaní poraziť vírus, ktorí nás všetkých ovplyvnil. My ostatní musíme byť zodpovední a dodržiavať všetky nariadenia, aby sa mohli títo pracovníci sústrediť na tých, ktorí to vážne potrebujú.

Dnešný večer, konkrétne o ôsmej hodine, venuje celé Slovensko jeden obrovský potlesk našim hrdinom - hasičom, zdravotníkom, policajtom a mnoho ďalším. Pripojte sa k tomuto peknému skutku aj vy. Stačí, keď vyjdete na svoje balkóny alebo terasy a poriadne si zatlieskate. Budete prekvapení, no s najväčšou pravdepodobnosťou budete počuť aj vašich susedov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Potleskprezdravotnikovahasicov (@potleskprezdravotnikovahasicov),

Tento potlesk je v porovnaní s tým, ako títo ľudia tvrdo pracujú, iba ihlou v kope sena, no určite všetkých tých, ktorí sa nám v tieto dni odovzdali, toto gesto poteší.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk