vzťah stojí za to
Zdroj: shutterstock.com

Toto je 5 signálov, že váš vzťah ešte stále stojí za to

Alexandra König 24.07.2019, 14:00 Vzťahy
Aj keď máte niekedy chuť utiecť, hodiť celý vzťah do koša, alebo svojho muža niekedy dokonca zabiť, nie vždy je to naozaj také zlé, ako sa zdá. Toto je 5 indikátorov, vďaka ktorým rozpoznáte, či je váš vzťah ešte zdravý.
  1. Pravidelný sex

Je to otrepané, ale je to tak. Sex je ten najspoľahlivejší indikátor vo vzťahu. Samozrejme, nepočíta sa obdobie, kedy je jeden z partnerov chorý alebo keď ste tehotná.

  1. Chýba vám, keď je dlho preč

Aj keď sa občas tešíte, že na pár dní vypadne, to nevadí, je to zdravé, najmä ak ste spolu roky. No o pár dní by vám aj mal začať chýbať.

  1. Žiarlite na seba

Neviete si ho predstaviť s inou ženou a predstava, že vám bol neverný vás privádza do šialenstva? Tak potom je všetko v poriadku.

   4. Smejete sa spolu

Vo vzťahu kde už nie je humor a smiech pravdepodobne už nie je ani láska. 

   5.  Máte spoločné hobby

Všetky páry, ktoré oslávili 10, 20, 30 rokov spolu hovoria to isté. Dôležité je mať spoločné hobby, pretože to spája, keď už sex nie je činnosť No.1 a aj keď už deti odišli z domu... a je fuk, či je to sledovanie seriálov, rybárčenie alebo cestovanie. Každá spoločná činnosť vzťah posilňuje. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk