Zdroj: pexels.com

TOTO sú jasné dôkazy, že s vami neplánuje budúcnosť

Denisa Badalová 16.10.2018, 14:14 Vzťahy
Vy sa chcete usadiť a plánovať rodinu, on sa téme svadba a deti vyhýba ako čert krížu. Kedy by ste sa mali skutočne zamyslieť nad tým, ako to s vami partner myslí?

Jednotné číslo

Varovný signál číslo jedna. Stále hovorí a plánuje len v jednotnom čísle. Nikdy nepočujete my pôjdeme, my budeme ... V každej situácii je to len on.

Bývanie

Aj keď už nie ste „najmladší“ váš drahý nechce počuť o spoločnom bývaní či dokonca kúpe bytu. Stále má pripravené desiatky argumentov, prečo je lepšie, že každý bývate vo svojom. Netlačte ho zbytočne do kupovania bytu. Zmierte sa so spoločným podnájmom a uvidíte, či pristúpi na kompromis.

Vaši blízky

Nezdieľa s vami rodinné oslavy, nepomáha vašim rodičom. Nepozná väčšinu vašich priateľov a ani vy jeho. Ak vás ešte nepredstavil jedinému človeku v okolí, je to podozrivé. Hanbí sa za vás?

Záujem

Nezaujíma sa o vaše zdravie, finančnú situáciu, prácu ani záľuby? Keď zásadné body vo vašom živote obchádza, máte veľký problém. Vy viete všetko, čo robí. Má takýto vzťah cenu?

Znamenia, ktoré sme opísali môžu samozrejme, znamenať aj niečo iné. Je len jediná cesta ako to zistiť- opýtajte sa ho.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.