Eva Herzigova a Gregorio Marsiaj sa zobrali v Turíne.Fabio Ferrari/LaPresse
StoryEditor

Ďalšia utajená SVADBA: Herzigová povedala ÁNO dlhoročnému partnerovi, jej šaty mali tento skrytý význam

13.07.2026, 10:47
Celebrity

Supermodelka Eva Herzigová sa v sobotu vydala za svojho dlhoročného partnera Gregoria Marsiaja, s ktorým má tri dospievajúce deti. Boli hneď dva obrady.

Eva Herzigová (52) a Gregorio Marsiaj (49)  Dvojica si pripravila veľkolepú svadbu, ktorá zahŕňala hneď dva obrady. Pozornosť pútali aj neprehliadnuteľné svadobné šaty.

Eva Herzigová a jej partner spečatili svoj vzťah po 23 spoločných rokoch, pričom zasnúbení boli deväť rokov. Dvojica má spolu troch synov a na svoj veľký deň sa pripravovala veľmi dôkladne. Svadobné plány vznikali dlhší čas, a tak bolo jasné, že každý detail bude starostlivo premyslený.

Svoje „áno“ si povedali 11. júla popoludní v Turíne. Najskôr absolvovali krátky cirkevný obrad v kostole San Vito, ktorý podľa denníka La Stampa viedol don Bruno. Následne sa presunuli do Palazzo Carignano, kde sa konal aj civilný sobáš.

Nevesta prišla do kostola v nápadných vintage šatách značky Lanvin. Model siahal do polovice lýtok, zdobili ho volány a dramatické dlhé naberané rukávy. Eva ho doplnila sandálmi s remienkami vo farbe slonovinovej kosti. Luxusné šaty boli ušité zo stopercentného japonského saténu, vznikli na Slovensku a ich cena presahuje 3 500 eur.

Medzi svadobnými hosťami nechýbala ani Evina blízka priateľka, topmodelka Tereza Maxová, ktorá dorazila spolu s manželom Burakom Öymenom. Ešte pred obradom si dvojica našla čas aj na návštevu galérie. Počas svadby sa však držali skôr v úzadí. Burak zvolil béžový oblek a Tereza elegantný outfit vo svetlých odtieňoch.

FOTO ZO SVADBY V TURÍNE NÁJDETE V GALÉRII

Elementy ženy: Juraj Ferko

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
13. júl 2026 13:48