Zdroj: Internet Movie Database

Film Slunce, seno, jahody má viac ako 35 rokov. Do Venca Konopníka sa herečky skutočne zamilovali

redakcia EVITA 24.05.2021, 17:00 Celebrity
Boj o Vencu Konopníka, najkrajšieho muža z malebnej českej dedinky, viedli Blažena a Miluna aj v súkromnom živote.

Herec Broněk Černý sa k jednej z hlavných postáv trilógie dostal úplne náhodou. Ambíciu preraziť vo filme, o ktorom sa spočiatku hovorilo ako o podpriemernom, nikdy nemal. Prihlásil sa len na komparz - a to preto, že mu vraj chýbali peniaze na pivo a chcel si pomerne rýchlo privyrobiť. 

Náhoda to však zariadila inak a Broněk sa omylom zúčastnil konkurzu na Vencu. Režiséra Zdenka Trošku presvedčil už po prvej vete, keď mu flegmaticky odpovedal. Broněk mal v sebe totiž šarm a koketnosť, ktorú si filmový Venca, mladík, o ktorého sa bijú dve najkrajšie ženy z dediny, vyžadoval. 

Zaujímavosťou bolo, že spomínanej Blažene a Milune skutočne padol Venca do oka. Aj keď sa s ním herečky snažili flirtovať, nič viac z toho nevzišlo. Dnes už na tieto časy spomína bývalý herec s úsmevom. Svoju kariéru totiž zavesil na klinec a momentálne pracuje ako šofér kamiónu.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk