Dara Rolins
Zdroj: Petra Ficová

Novoročný odkaz od speváčky Dary Rolins. Čo je podľa nej to najdôležitejšie?

Obľúbená speváčka zverejnila tieto krásne slová na svojom Instagramovom profile.

Dara Rolins takto ukončila svoj rok 2020 a s plnou silou a odhodlaním vkročila do toho nového. Svojim fanúšikom a všetkým ľuďom pripomína, čo je to najdôležitejšie:

„Myslím, že toho tento rok bolo povedaného, napísaného a odžitého pomerne dosť. Všetci si navzájom, na všetky smery prajeme vlastne to isté. Nech je nám v tom Novom roku lepšie. Nech sme zdraví a šťastní vo všetkých momentoch a aktivitách, ktoré milujeme, s ľuďmi, s ktorými nám je pekne. Ktorých ľúbime a ktorí ľúbia nás. Nie je NIČ krajšie ani dôležitejšie. Ten pocit dokonalej a pravej "blaženosti" totiž nemá nič spoločného s hmotnými sférami života. Dostaví sa až v momente, kedy neriešime vyložene "sami seba". Až vtedy môžeme skúmať to, čo nás presahuje. Každý jeden z nás máme iné zadanie, talent, schopnosti...všetci do jedného však dokážeme vniesť do svojich životov "blaženosť". Prajem vám, aby vaše telo, myseľ, emócie a energie kráčali vždy ruka v ruke. Myslím na všetkých, ktorí myslia na mňa. Nech ste kde ste, Šťastný Nový rok!“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.