Zdroj: flickr

Herečka, ktorá stvárnila gazdinú Berthu z Dva a pol chlapa, zomrela. Pozrite si jej najlepšie hlášky

redakcia EVITA 14.10.2020, 11:00 Celebrity
Ak ste populárny americký seriál videli aspoň raz, určite si spomínate na herečku Conchatu Ferellovú.

O tom, že má herečka Conchata Ferellová zdravotné problémy, sa hovorilo už pred niekoľkými mesiacmi. Po tom, ako prekonala infarkt, totiž trpela aj infekciou obličiek, a tak od začiatku roka trávila svoj čas práve v nemocnici. Tam poslednýkrát, v obklopení rodiny, aj vydýchla. 

Vo veku 77 rokov tak odišla z tohto sveta. Úprimnú sústrasť a zároveň pociťujúci smútok vyjadril už aj jeden z hlavných hercov kultového seriálu, Jon Cryer, ktorý stvárnil Alana Harpera. ,,Bola skvelou osobou. Plačem za ženou, ktorá mi bude chýbať a ďakujem za toľkú radosť, ktorú mi priniesla," vyjadril svoju sústrasť na sociálnej sieti. 

Ak ste túto herečku zbožňovali tak, ako aj my, prinášame vám výber tých najlepších hlášok zo spomínaného seriálu, kedy rozosmievala ľudí po celom svete. Nepochybne po skvelej herečke ostane prázdne miesto a my si na ňu budeme spomínať stále, keď sa kultový seriál objaví na obrazovkách...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk