Zdroj: Wikimedia

Harryho za syna nikdy neprijal. Princ Charles bol z Diany sklamaný, že porodila chlapca

redakcia EVITA 20.11.2019, 11:00 Celebrity
Po 30-tich rokoch vyplávalo na povrch tajomstvo, ktoré malo navždy ostať zachované. 

Len čo princezná Diana druhýkrát otehotnela, začalo sa šuškať, že by si princ Charles prial ako druhé dieťa dcéru. Pravdepodobne tak chcel splniť dokonalú idylku rodiny. Pravdou však bolo, že už vtedy bol jeho vzťah s princeznou Dianou nalomený. 

Diana tušila, že Charles túži po dievčatku. Práve preto mu odmietla prezradiť pohlavie bábätka. Sama však už od piateho mesiaca vedela, že nosí pod srdcom chlapčeka. Bála sa však reakcie svojho manžela a možno aj trpkých výčitiek, ktorými ju v tej dobe častoval. 

Keď sa jej narodil princ Harry, Charles ostal znechutený. Do posledného momentu totiž veril, že sa mu podarilo splodiť dievčatko. ,,Syn... a ešte k tomu ryšavý,'' povedal po tom, ako zbadal svoje druhorodené dieťa a odišiel. O tom, či Charles prejavoval Harrymu náklonnosť počas jeho dospievania, môžeme len špekulovať. Isté však je, že princa správa o tom, že pre svojho otca nebol vytúženým dieťaťom, nenechala chladným...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Princess Diana and little Prince Harry #princessdiana#princeharry

Príspevok, ktorý zdieľa Vintage Scenes (@vintagescenes),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I can’t get over this picture of Diana ??

Príspevok, ktorý zdieľa Sussex Royal (@sussexroyalmh),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk