Zdroj: shutterstock

Bolestivé priznanie Lady Gagy: Mesiace ma znásilňovali, potom ma vyhodili na ulicu

redakcia EVITA 08.11.2019, 08:00 Celebrity
Jedna z najobľúbenejších speváčok dnešnej doby priznala šokujúcu pravdu o jej minulosti.

Krásna speváčka, ktorá naposledy zažiarila aj vo filme Zrodila sa hviezda, si prešla ťažkým životným obdobím. Ako nedávno na verejnosti priznala, trpí chronickou úzkosťou, kvôli ktorej musí brať tabletky. Tá jej totiž bez pomoci spôsobuje obrovskú fyzickú, ale aj psychickú bolesť. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#AStarIsBorn

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Psychická porucha odštartovala hneď po hrôzostrašnom zážitku, ktorý sa speváčke stal ako 19-ročnej tínedžerke. ,,Vyhodili ma na ulici po tom, ako ma mesiace opakovane znásilňovali. Boli časy, keď som si myslela, že sa z toho nikdy nedostanem,'' spomína Gaga. Trauma sa jej opakovane vracala, až kým sa jedného dňa psychicky nezrútila. 

,,Kričala som v bolestiach, bola som úplne bez seba. Zavolali mi psychiatra a ten mi dal lieky na ukľudnenie,'' vysvetľuje speváčka. V skutočnosti však vie, že samotné lieky jej nikdy nepomôžu. ,,Musíte ich kombinovať s terapiou a pracovať sami na sebe,'' povedala ďalej a dodala, že jej psychický stav sa zlepšil. Úzkosť ju z času na čas však prepadne, a tak ešte nemôže povedať, že tento boj vyhrala...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

For @allure’s #AllureBestOfBeauty issue in @hauslabs ?

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#AStarIsBorn

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk