Princess Diana
Zdroj: shutterstock.com

Zaspala počas oficiálnej ceremónie. Tento rozkošný moment Dianu zapísal do histórie

redakcia EVITA 09.09.2019, 12:00 Celebrity
Princezná Diana síce nikdy do kráľovskej rodiny nezapadla, no napriek tomu si získala srdcia miliónov ľudí. A to aj napriek tomu, že porušila protokol.

Už od prvého momentu, kedy sa Lady Diana objavila v médiách, ju svet zbožňoval. Krehká blondínka, ktorá pochádzala z bežnej britskej rodiny síce do luxusného života kráľovskej rodiny príliš nesedela, no svoju neznalosť vyvažovala slušným a skromným správaním.

Jedným z týchto momentov boli aj oficiálne zásnuby, ktoré sprevádzala obrovská ceremónia. Počas slávnostného obradu ju však zmohla únava. Diana, na ktorú sa v tom čase sústredila celková pozornosť, sa ňou nechala strhnúť a zaspala.

Lady Diana týmto mini prešľapom paradoxne získala srdcia ďalších ľudí. Mnoho z nich totiž ocenilo jej ľudskosť a dokonca sa našli aj takí, ktorí ju v tom momente ľutovali. Zdalo sa totiž, že ju slávnosť príliš neoslovila a únava ju zmohla kvôli tomu, že sa nudila. Kto vie, ako to bolo naozaj. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk