Zdroj: shutterstock

Speváčka Katy Perry čelí veľkému škandálu. Dvaja ľudia ju obvinili zo sexuálneho obťažovania

redakcia EVITA 18.08.2019, 13:00 Celebrity
Ako prvý obvinil slávnu speváčku zo sexuálneho obťažovania model z jej videoklipu. V posledných dňoch k nemu pribudla aj výpoveď ruskej novinárky.

Katy Perry bola už pri vstupe do šoubiznisu známa svojou kontroverznosťou. Okrem toho, že sa nebála bozkávať dievčatá, jej videoklipy obsahovali často krát scény so sexuálnym podtónom, v ktorých speváčka zahodila všetku hanbu. Práve jeden z jej klipov, konkrétne k songu Teenage Dream, jej zdá sa priniesol problémy. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

VOTE! #AmericanIdol

Príspevok, ktorý zdieľa KATY PERRY (@katyperry),

Model John Kloss, ktorý v klipe účinkoval totiž tvrdí, že ho hviezda mala sexuálne obťažovať. Udiať sa to malo počas scény, kde ho mala Katy podľa zmluvy pobozkať. Zdá sa však, že sa to populárnej speváčke zapáčilo akosi viac a podľa slov modela ho mala vášnivo bozkávať niekoľko minút. Jej nevhodné správanie však pokračovalo aj na spoločnej párty, kde mu pred všetkými hosťami stiahla nohavice a ukázala jeho prirodzenie. Zmluva, ktorú podpísal pred natáčaním, však vyžadovala absolútnu diskrétnosť a viazanosť, a tak sa herec nemohol niekoľko rokov vyjadriť k samotnému natáčaniu klipu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

Príspevok, ktorý zdieľa Joshkloss (@iamjoshkloss),

V uplynulých dňoch podobný prípad opísala aj ruská žurnalistka, ktorá sa mala s popovou divou ocitnúť na rovnakej párty. Katy sa na ňu vyslovene lepila, pričom nechýbali bozky a dotyky. Keď sa z jej zovretia novinárka vytrhla, opitá speváčka si údajne našla iný objekt. Speváčka sa k týmto vyjadreniam zatiaľ nevyjadrila, no prostredníctvom právnika označila tvrdenia za klamstvo a pokus zviditeľniť sa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Is that #smalltalk I hear? Link in bio ?

Príspevok, ktorý zdieľa KATY PERRY (@katyperry),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.