Zdroj: Telemundo

Sexi Juan Reyes zo Skrytej vášne si svoju životnú lásku už našiel. Je ňou známa slovenská misska

redakcia EVITA 11.08.2019, 18:00 Celebrity
Aj keď si dvojica svoje súkromie pomerne dobre stráži, kubánsky herec nemá problém vyznať city svojej slovenskej láske verejne.

Pôvabný herec navštívil našu krajinu už minulý rok. Zdá sa, že viac ako naša krajina, mu učarovali Slovenky. Konkrétne finalistka Miss Slovensko 2015, Bronislava Gregušová. Kým to donedávna boli špekulácie, dnes už obidvaja priznali svoj vzťah na sociálnych sieťach. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Perfect date with my love❤️ ... . . . #love#classy#dinner#time#slovakian#girl#love#happy#bee#happiness

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Zatiaľ čo krásna Slovenka pridala fotku z romantickej večere v Paraguaji, na ktorej ho označila, Mario neváhal vyznať svoje city verejne. Vo videu, ktoré na Instagram nahral, lámavou slovenčinou povedal: ,,Chýba mi moja kráľovná!''

Mario párkrát navštívil našu krajinu, no momentálne sa s Broňou nachádza v Paraguaji. Napriek tomu, že je misska ďaleko od svojich priateľov a rodiny, zdá sa, že je naozaj zamilovaná a žiari. ,,Som tak hrdá na svojho muža,'' napísala na sociálnu sieť počas odovzdávania cien, na ktorom sa dvojica zúčastnila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?? . . . ??”...je to ako má byť” ?? #love#happiness#white#outfit#style#fashion#blondie#girl#fashionista#mirror#selfie#smile

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️?HAPPY VALENTINE’S DAY❤️? ... #love#inlove#roses#smile#hapiness#happy#bee#bestgirlfriend#bestboyfriend

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk