Zdroj: pexels.com

Dosiahnu to, čo si zaumienia. Tri znamenia horoskopu, ktoré majú najsilnejšiu farbu aury

Natália F. 20.09.2021, 06:00 Životný štýl
Čo o vás prezrádza farba vašej aury? Ovplyvňuje viacero vecí, medzi nimi aj vaše znamenie zverokruhu!

BARAN

Baranova farba je ohnivo červená. Nebezpečná a zvodná, presne taká, ako pôsobí znamenie baran. Táto farba symbolizuje túžbu a vášeň, ľudia narodení v znamení barana majú ohnivú povahu, sú nesmierne temperamentní a milujú rozdávať okolo seba pozitívnu energiu. 

LEV

Ohnivá povaha leva sa stopercentne stotožnuje s jasnou oranžovou farbou. Je to typické pre vlastnosti leva, je dobrodružný, milujúci, temperamentný a mimoriadne vášnivý. Lev vyžaruje neskutočnú silu a lásku k životu, presne preto je jeho farba jasne oranžová.

STRELEC

Farba strelca je hrou mnohých zemitých farieb a prepája sa s farbami oblohy. Najcharakteristickejšou farbou je pre znamenie strelca jasná modrá a sýta zelená. Rovnako ako vietor, ktorý sa neustále pohybuje a nikdy nezostane na jednom mieste, takisto je taká aj povaha strelca. Nedokáže zotrvať na jednom mieste, nenávidí nudný stereotyp a potrebuje spoznávať niečo nové, nepoznané. Dobrodružná povaha strelca je opísaná presne týmito farbami, farby jeho aury sú farby zeme. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.