Zdroj: www.ralphlauren.co.uk

Na kávu k Ralphovi Laurenovi? Prečo nie!

Luxusné módne domy najnovšie prepájajú svoj biznis s hoteliérstvom a gastronómiou. Armani má hotel v Miláne, Gucci reštauráciu v Šanghaji, Ralph Lauren zas bar a kaviareň v Londýne.

Ak milujete zvučné mená a značky a chystáte sa na výlet napríklad do Londýna, určite si sadnite na kúvu k Ralphovi Laurenovi. Nový Ralph’s Coffee & Bar otvorili v tesnej blízkosti vlajkovej lode amerického dizajnéra na londýnskej Regent Street. ​Jedálny lístok je zameraný skôr ľahšie jedlá. V ponuke sú raňajky, rôzne druhy sendvičov, snacky, šaláty či polievky. Medzi dezertmi nájdete napríklad Ralph´s Brownie s vanilkovou zmrzlinou a horúcou čokoládovou omáčkou alebo Ralph´s Favorites - mini brownie a mini cheesecake s karamelovými pukancami. ​Bar na Regent Street to je aj koktailová klasika, vrátane komplexnej ponuky bourbonov, whisky, rumov, vodiek či tequily a samozrejme kávy. Tá je organicky pestovaná a pražená špeciálne pre Ralpha Laurena. Dizajn kaviarne kopíruje klubovú atmosféru podniku Polo Bar v New Yorku, pre ktorú je charakteristický jazdecký štýl, tmavé drevo, mosadz, koža a množstvo obrázkov plnokrvníkov na stenách. Okrem baru v Londýne a New Yorku pod značkou funguje reštaurácia v Chicagu a Paríži. Ralph Lauren nie je jediným módnym domom, ktorý podniká aj mimo fashion biznisu. Hotel v Miláne má Armani a Gucci zasa reštauráciu v Šanghaji.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.