Zdroj: pexels.com

Narodil sa váš partner v TOMTO znamení? Potom máte jednoznačne VYHRATÉ

Natália F. 03.09.2021, 18:00 Životný štýl
Muži narodení v tomto znamení sú rodinne založení, veľmi milujúci a starostliví. Máte jednoznačne vyhraté!

LEV

Muži narodení v tomto znamení sú rodinne založení, nesmierne milujúci a starostliví. Síce patrí toto znamenie medzi dobrodružné a niekde označované za prelietavé, nie je tomu tak. Je pravdou, že sa rád pohybuje v dobrej spoločnosti a nemá rád nudný stereotyp, radšej si vyberie piatok s priateľmi v podniku ako doma na gauči. No, pokiaľ stretne svoju vyvolenú, všetko sa mení. Nemá potrebu nikam chodiť, jediné, čo skutočne potrebuje, je práve ona. Jeho partnerka a je mu jedno, kde budú. Muž narodený v znamení leva je extrémne starostlivý a miluje svojich blízkych rozmaznávať. O to viac to platí pri jeho partnerke.

Doprial by jej aj modré z neba a vždy tu bude pre ňu. Rodina pre neho znamená všetko, mimo partnerky je pre neho na prvom mieste. Pre to, ak máte po svojom boku partnera v znamení leva, máte vyhraté. Nikdy vás nesklame, spraví pre vás a váš vzťah maximum a navždy tu bude pre vás, pretože nic viac ako jeho partnerka a rodina neexistuje. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.