Zdroj: pexels.com

Bezcitnosť a krutosť? TIETO tri mužské znamenia vám zlomia srdce bez toho, aby ich to trápilo

Natália F. 04.08.2021, 06:00 Životný štýl
Ktoré dve mužské znamenia sú najviac bezcitné a kruté?

ŠKORPIÓN

Muži narodení v znamení škorpióna sú často označovaní za sukničkárov. Jednej žene sa oddajú veľmi tažko, majú radi dobrodružstvo, vášeň a vzrušenie. Hľadia predovšetkým na svoje potreby a častokrát ich vôbec nezaujíma nikto iný, než sú oni sami. Pokiaľ ich jednoducho prestanete baviť, opustia vás a nebude im ani trochu ľúto, že to spravili. 

KOZOROŽEC

Muži narodení v znamení kozorožca sa dokážu silno zamilovať, no kým sa k tomu dostane, budete si musieť prejsť tŕnitou cestou. Pôsobia extrémne bezcitne a chladno, veľmi ťažko vám prejavia svoje skutočné city, pretože ich chcú a najmä vedia perfektne skrývať. Kozorožci sa delia skôr na dve skupiny, na kozorožcov, ktorí sa zamilujú až po uši a na kozorožcov, ktorí vás dokážu bezcharakterne odkopnúť a vymeniť za inú v jednom okamihu. 

VODNÁR

Muži narodení v znamení vodnára veľmi tažko prejavujú city. Veľakrát pôsobia priam bezcitne a častokrát to tak aj je. Ženy dokážu byť pre nich iba chvíľkovým rozptýlením, milujú skúšať stále niečo nové a tak to je u nich aj s partnerkami. U vodnárov nehľadajte ani náhodou romantiku. Sú to celkom komplikovaní ľudia, pri ktorých budete musieť byť trpezlivá, ak chcete, aby to medzi vami fungovalo. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.