Zdroj: pexels.com

Tieto dve znamenia zverokruhu radšej neklamte. Druhú šancu vám už NIKDY nedajú

Natália F. 30.07.2021, 18:00 Životný štýl
Tieto dve znamenia zverokruhu sa jednoznačne neoplatí vodiť za nos. Ihneď na to prídu a nikdy vám to neodpustia.

PANNA

Ľudia narodení v znamení panny majú vrodenú schopnosť vycítiť klamstvo. Ani ten najlepší klamár nedokáže obalamutiť pannu. Už len z jeho pohľadu to vedia vyčítať a ihneď to spoznajú, preto to ani radšej neskúšajte. Pokiaľ sa panna dozvie, že ju niekto cielene klame, bez mihnutia oka ho vyhodí zo svojho života. Klamstvo jednoducho neviedia stráviť a vo svojom živote nedokážu akceptovať falošných a neúprimných ľudí. 

KOZOROŽEC

Kozorožci vedia spochybniť kohokoľvek a čokoľvek. Sú skeptickí a nesmierne opatrní, preto si všetko dvakrát, či dokonca trikrát overia. Niekedy sa vám môže zdať, že všetko priveľa spochybňujú, pretože jednoducho neveria, že všetko, čo vidia a počujú, je pravda. Pokiaľ sa ale stane, že človek, ktorý pre nich niečo skutočne znamená klame, už nie je cesty späť. To, čo najviac nenávidia ľudia narodení v znamení kozorožca, je klamstvo a faloš.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.