Zdroj: instagram/ karolina.baumgartner

Žiadne prázdne selfíčka, ale kvalitný obsah. Toto sú instagramové profily, ktoré sa oplatí sledovať

Instagram je sieť, kde nájdeme skutočne čokoľvek. Našťastie aj skvelé profily odborníkov, ktoré sa oplatí poznať.

karolina.baumgartner

Dermatologička Karolína pracovala na budovaní svojho prvého Instagramu približne rok. Po tom, čo svoj účet prišla, si založila ďalší, ktorý k dnešnému dňu sleduje vyše 15-tisíc ľudí. Zaslúži si však nepochybne väčšiu pozornosť, nakoľko sa sympatická Slovenka venuje skutočne odborným témam. Karolína na sociálnych sieťach spracováva otázky, ktoré trápia nejednu ženu - ale aj mužov, týkajúce sa našej pokožky či intímnej hygieny. Zodpovedá tak na veci, ktoré si minimálne raz za mesiac googlime - akurát tentokrát to máte priamo od odborníka a nie typu jedna mamička povedala. Karolína je skutočne kapacitou, ktorá nemá problém zodpovedať ani osobne, no vzhľadom na množstvo dotazov, ktoré jej každodenne chodí, je potrebné strpenie. 

Pri sledovaní jej profilu zistíte množstvo zaujímavých vecí, o ktorých ste ani netušili - a to dokonca aj v prípade, že ste presvedčený o tom, že robíte všetko správne.. nuž, presvedčte sa!

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.