Zdroj: shutterstock, Martin Bobek

Vysnívaná postava vďaka ŠTYROM minútam denne! Tréner vám prezradí, ako na to

Ak máte pocit, že sa na vás nabaľujú karanténne kilá jedna radosť, máme pre vás riešenie. A dokonca nie je vôbec zložité!

Krátky, no napriek tomu intenzívny tréning s názvom Tabata vznikol v Japonsku. Svoje pomenovanie dostala po profesorovi, ktorý zistil zaujímavý fakt. Človek jazdiaci na bicykli v intervaloch 20 sekúnd vysokej intenzity, striedanej 10 sekundovou jazdou nízkej intenzity (po dobu štyroch minút) dosiahne rovnaké hodnoty, ako pri tréningu nízkej intenzity v dĺžke 45 minút 4 krát do týždňa. 

V jednoduchosti - znamená to, že už štyri minúty denne za dva týždne vám dokážu vyčarovať skvelú postavu, ku ktorej by ste sa klasickým cvičením dopracovali až o niekoľko týždňov neskôr. A to sa oplatí, no nie? 

Prinášame vám teda video od nášho dvorného trénera Martina Bobeka, v ktorom vám ukáže, ako si správne zacvičiť a dosiahnuť vysnívanú postavu už za krátky čas. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk