work from home outfit
Zdroj: shutterstock.com

Toto je deväť vecí a nápadov, s ktorými lepšie prežijeme dlhší čas v karanténe

Ponúkame vám pár rád a tipov, s ktorými je aj dlhý čas strávený doma, medzi štyrmi stenami, tak trochu osviežujúcejší, slnečnejší, skrátka, krajší.

Upracte si!
Máte aj vy zásuvky, ktoré vôbec neotvárate, lebo sú plné vecí, ktoré nepotrebujete? Áno, máte. Otvorte ich a všetko, čo je vo vašom byte navyše, povyhadzujte. Ak máte k nejakej veci vzťah alebo sa k nej viaže spomienka, odložte si ju do spomienkovej truhlice alebo škatule. A zásuvku využite na veci, ktoré naozaj potrebujete a povaľujú sa vám po stole alebo niekde inde. To isté sa dá urobiť so šatníkom. Zima je dlhá.

Napíšte starým kamoškám
Chceli by ste vedieť, ako sa majú, nie? Spolubývajúce z internátu, kamarátky zo spoločnej brigády alebo baby, s ktorými ste sa nejaký čas v mladosti delili o svoje zážitky. Nájdite ich na sociálnych sieťach a napíšte im o sebe, o vašom živote... A chcite od nich to isté. Verte, je to super, spojiť sa s niekým, s kým vás spájajú spomienky. A uvidíte, že život sa naozaj s každou z nás zahral inak...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.