winter astrology
Zdroj: shutterstock.com

Mesiac plný lásky! Február bude úspešný najmä pre TIETO tri znamenia

redakcia EVITA, pk 28.01.2021, 02:20 Životný štýl
Ktoré znamenia horoskopu vstúpia do ďalšieho mesiaca s naklonenými hviezdami?

Rak 

Hviezdy prajú tomu, aby bola romantická duša raka konečne uspokojená! Ak máte vo vašom okolí osobu, ku ktorej cítite náklonnosť - zbystrite. Veci sa totiž nedejú náhodou a práve táto osoba je vo vašom živote z nejakého dôvodu. Nebojte sa však výziev a nezabúdajte na to, že občas je potrebné urobiť prvý krok - či už pri dosiahnutí lepšieho pracovného miesta alebo novej lásky. Tento mesiac je vám špeciálne naklonený, a tak to poriadne využite!

Váhy

Cítite v poslednej dobe pochmúrnu náladu? Žiaden strach, tá je len predzvesťou, že o malú chvíľu príde eufória šťastia, ktorá vám zmení pohľad na svet. Skúste si trochu viac veriť a poriadne si premyslite čo chcete - či už od partnera alebo zamestnávateľa. To je totiž to jediné, čo vám stojí v ceste. 

Kozorožec

Tento mesiac by mal byť podľa astrológie jeden z najúspešnejších v tomto roku. Dariť sa vám bude takmer vo všetkom, na čo siahnete. Pre tých nezadaných sa objavuje možnosť stretnutia osudovej lásky, naopak ak ste v dlhodobom vzťahu môžete očakávať nejaký posun. Dajte si však viac pozor na to, čo si myslí váš partner, v poslednej dobe ho veľmi nepočúvate. Nezabúdajte, že aj keď je všetko v poriadku je dôležité brať ohľad na druhých.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk