Zdroj: archív M.B./shutterstock.com

Máme pre vás ďalší online tréning na pevný a krásny zadok s trénerom Martinom Bobekom

Po krásnych nohách a pevnou vypuklom zadku túži každá z nás! Zaraďte do svojho cvičenia na doma tieto cviky a výsledky sa dostavia naozaj skoro!

Kto je Martin Bobek (31)?

Martin Bobek má zameranie kondičný tréner a tréner v oblasti fitness. Pri tréningoch sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX, Bossu, Overball a využíva poznatky z tréningu Crossfitu a štúdia fyzioterapie.

NEZABÚDAJTE, ŽE MÁTE STÁLE MOŽNOSŤ, ZAPOJIŤ SA DO SKVELEJ SÚŤAŽE!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Evita magazín (@evitamagazin)


Má trénerskú špecializáciu ako kondičný tréner a tréner kanoistiky, je certifikovaných masérom. Absolvoval mnohé kurzy a školenia na rozšírenie kvalifikácie v oblasti kondičného športu, fitness a výživy. Ako 
tréner pracuje od roku 2014 v Golem Club Relaxx. Pod jeho vedením trénovali napríklad herci Pavol Plevčík (ktorý si za 9 mesiacov intenzívneho cvičenia prešiel obrovskou zmenou), Peter Makranský, hviezda markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome Dárius Koči, tanečnica z Let‘s Dance Natália Glosíková, speváčka Kristina či herečka Karin Olasová.

Dnes si pre vás Martin pripravil efektívne cviky na pevný a krásny zadok, po akom ste vždy snívali! Tak hor sa do toho!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk