Zdroj: shutterstock.com

Tip na skvelý darček: MAFRA Slovakia prináša pred Vianocami dve nové knihy

Hľadáte tipy na vianočné darčeky? Máme pre vás dva, ktoré zaručene potešia.

Prvou knihou je Čarovné Slovensko – vychádza z obľúbeného rovnomenného mesačníka; autormi je kolektív pod vedením šéfredaktorky Róberty Karpinskej. Ide o výpravnú obrazovo-náučnú publikáciu v luxusnom prevedení s informáciami o krásach Slovenska v slovenčine, angličtine a nemčine. A to na vyše 260 stranách.

Zdroj: evitovky.sk

Čarovné Slovensko vyšlo netradične v dvoch verziách obálky; samotný obsah knihy je totožný. Folklórny štýl obálky je výsledkom spolupráce s PARTA – Slovenské ľudové umenie.

Zdroj: evitovky.sk

​Knihu ponúka MAFRA Slovakia cez eshop evitovky.sk a prostredníctvom všetkých známych sietí kníhkupectiev (Panta Rhei, Martinus a iné) a online predajní.

Druhou publikáciou je kniha z novej edície Osudovky. Sny sa plnia – dôverné rozhovory s Mirom Jarošom. S populárnym interpretom sa rozprávala známa autorka súčasných románov Monika Macháčková, ktorú poznajú čitateľky evitoviek. Ide o prvú knihu s Jarošom určenú pre dospelého čitateľa.

Zdroj: evitovky.sk

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk