zatuchnuté oblečenie
Zdroj: shutterstock.com

Trápi vás zatuchnuté oblečenie? Máme pre vás triky, ktoré vám zaručene pomôžu!

Určite sa už aj vám niekedy stalo, že vám zatuchlo oblečenie, posteľné prádlo alebo uteráky. Nezúfajte a nevyhadzujte všetko, čo máte zatuchnuté. Máme pre vás skvelé rady, ktoré sú lacné a efektívne.

Nám sa overili tieto dva triky, ktoré nám pomohli, navždy sa rozlúčiť so zapáchajúcim oblečením či posteľným prádlom.

Vyskúšajte naše TOP triky:

1. Kypriaci prášok priamo do bubna práčky. Nasypte ho do prázdneho bubna a potom perte oblečenie s pracím práškom tak, ako ste bežne zvyknutí.

2. Ak nezaberie predošlá rada, tak je nepríjemný zápach už poriadne zažratý do vášho oblečenia. Vtedy skúste octový kúpeľ. Oblečenie namočte (najlepšie na 24 hodín) do kýbľa s vodou a octom a potom ho bežne vyperte s ostatným oblečením.

Ak vám nepomôže ani jedna z hore spomenutých rád, problém zrejme bude v samotnej práčke. Skontrolujte si filter a skúste ho vyčistiť. Ak si nebudete vedieť rady, zavolajte si, v prípade, že ste slobodná, "hodinového manžela", ktorý vám so špinavým filtrom v práčke určite pomôže :).

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.