summer body
Zdroj: shutterstock.com

Hanbíte sa vyzliecť do plaviek? Toto sú tipy na rýchle chudnutie

Pozor! Nikdy ich nedodržiavajte dlhšie než dva týždne!

Prečo? Pretože rýchle chudnutie je zvyčajne pre zdravie rizikové. Využívajte ho naozaj iba opodstatnene a ideálne po konzultácii s lekárom, prípadne celý čas pod dohľadom odborníka.

Ako na to?
Každý deň zjedzte 3 hlavné jedlá a 2 až 3 drobnejšie. Medzi jedlami nemôžete robiť žiadne výnimky typu dať si nejakú dobrotu, chutnať iné jedlo či zobnúť si nejaký keksík a dokonca ani piť niečo iné než čistú vodu, prípadne nesladené čaje. Nie, neprekážalo by, keby ste si dali jednu slanú tyčinku. Lenže ak si dáte jednu, o pár hodín zistíte, že ste ich zjedli všetky. Navyše ak si zvyknete, že občas sa smie „zobkať“, stane sa to vašou bežnou praxou. Takéto drobnosti a výnimky sa ľahko začínajú šíriť a o krátky čas si uvedomíte, že chudnúť sa vám nedarí.

Bude to tvrdé!
Preto ak chcete rýchle výsledky, budete musieť byť na seba nekompromisne prísni. To znamená, ráno si dáte vločky s mliekom a ovocím, kávu alebo čaj bez cukru a nič viac! Na desiatu si dáte polovičku banána, jablka a za hrsť vlašských orieškov, ale nič viac! Na obed si dáte varené morčacie mäso s listovým šalátom, rajčinami, olivami, ale nič viac! Na olovrant si dáte 2 plátky tenkého syra s čerstvou paprikou, ale nič viac! Večer si dáte zeleninový šalát s pár kockami syra feta alebo s tuniakom vo vlastnej šťave a malú celozrnnú žemličku, ale nič viac! Musíte piť počas dňa veeeeľa čistej vody! Jediný prehrešok, ktorý sa povoľuje, je ten, že si môžete k tomuto všetkému dať ešte 1 jablko. ALE NIČ VIAC. Za dva týždne by ste mali týmto štýlom schudnúť 3 až 7 kíl. Ako kto…

Držíme palce.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk