PaciPac
Zdroj: TS

Sobota plná zábavy. Tento online ČIPERKAFEST pre deti si nemôžete nechať ujsť!

TS 01.05.2020, 14:00 Životný štýl
Detská televízia LALA TV prináša v tomto období do vašich obývačiek radosť pre našich najmenších. Televízia pripravila pre svojich malých divákov množstvo hudobných a veselých prekvapení. Deti, ktoré nemôžu teraz chodiť do škôlky ani do školy, sa televízia rozhodla potešiť a spríjemniť im tento čas prostredníctvom online koncertov ich obľúbených detských hrdinov.

LALA TV 2. mája o 9.00 hod. odvysiela online benefičný hudobný festival pre deti pod názvom Čiperkafest. Bude to viac ako troj hodinová zábava s 23 účinkujúcimi určená pre deti aj tínedžerov. Cieľom festivalu bude nielen zabaviť detské publikum, ale festival má aj charitatívny rozmer. Vyzbierané finančné prostriedky budú určené zdravotníkom, ktorí sa v dôsledku svojej práce nakazili práve ochorením COVID – 19. Viac informácií nájdete aj na stránke www.ciperkafestzizolace.cz.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PaciPac (@paci_pac),

Všetci malí hrdinovia, ktorí museli ostať doma, si zároveň už teraz  každý pondelok, stredu a piatok o 10.00 hod. a o 18.00 hod. môžu pozrieť aj koncert ich obľúbenej dvojice PACI PAC, ktorý obsahuje tie najlepšie pesničky z ich CD a DVD.

Okrem online hudobných koncertov detská televízia LALA TV pripravila pre svojich divákov aj rôzne zábavné, ale aj náučné programy s ich obľúbenými detskými interpretmi, ako je Miro Jaroš či detský zabávač Strýko Baltazár. Strýko Baltazár sa rozhodol rozveseliť deti pri obrazovkách prostredníctvom talkšou, v ktorej sa rozpráva s obľúbenými hračkami. V prvej časti napríklad vyspovedal svojho kamaráta Macka Rúška. Miro Jaroš zas deti naučí, ako si majú vyrobiť rúško.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PaciPac (@paci_pac),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.