online workout
Zdroj: shutterstock.com

Je šarmantný a navyše vás donúti zacvičiť si aj doma! Dnes vás motivuje tréner Maroš Molnár

"Kardio masaker". Tak nazval túto sériu cvikov na doma Maroš Molnár, známy slovenský tréner. Koľko kôl dnes zvládnete? Dajte nám vedieť.

Už je to nejaký ten deň, čo je väčšina z nás zavretá doma a najväčšia vzdialenosť, ktorú počas dňa prejdeme, je do kuchyne, kde väčšinou zjeme niečo nezdravé, no a potom naspať k počítaču, k deťom, veď to poznáte... Ak to takto bude pokračovať ďalej, tak budeme mať po skončení karantény naozaj veľký problém. Nie len s kilogramami navyše, ale takisto aj s chrbticou a kĺbmi.

​Ak chcete zostať vo forme alebo sa do nej dostať, skúste venovať pár minút sebe, svojmu telu a hlavne, svojmu zdraviu. Pomôže vám známy slovenský tréner Maroš Molnár, ktorý na svoj Instagram pridáva stále nové a nové cvičenia na doma. Stačí vám len zapnúť "play", vziať si žinenku, uterák a pohár vody. Tak čo, idete s nami do toho?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Maros Molnar | Fitness (@maros_molnar),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.