najstaršia inštruktorka jogy
Zdroj: yogajournal.com

Najstaršia inštruktorka jogy oslávila 100 rokov: Je však ohybná ako dvadsiatnička!

Ani pribúdajúci vek nemusí byť prekážkou, aby ste vyzerali a cítili sa skvele. Dôkazom toho je americká inštruktorka jogy Tao Porchon-Lynch. Táto mimoriadna žena pre jogu doslova žije od svojich 7 rokov.

Tao Porchon-Lynch dáva pravidelné lekcie jogy v New Yorku. Nedávno sfúkla na torte 100 sviečok. Tao nie je klasická dochodkyňa, svoj život žije aktívne a s elánom.

Večná optimistika tvrdí, že recept na dlhovekosť spočíva práve v joge, ktorá do ľudí vlieva množstvo pozitívnej energie. „Keď sa ráno prebudím, pozriem sa do Slnka a poviem si, že prežijem najkrajší deň života a vždy to tak je,“ tvrdí 100-ročná dáma.

Jogu objavila ako 7 ročná. Žila s rodičmi v Indii a keď uvidela skupinu chlapcov naťahovať sa do rôznych pozícií, okamžite to chcela vyskúšať aj ona.

100 ročná Tao je nesmierne aktívna žena. Okrem jogy sa venuje aj spoločenským tancom. V roku 2015 ste ju mohli vidiet v America Got´s Talent, kde si s 26 ročným partnerom zatancovala salsu.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk