Zdroj: pinterest.com

Prebuďte v sebe ženskosť a nechajte sa rozmaznávať!

Súčasná emancipovaná doba v nás pomaly ale iste zabíja naše prirodzené ženské chovanie.

Spomeňte si, kedy ste naposledy požiadala partnera o pomoc? Kedy ste si nechala otvoriť dvere alebo kedy ste sa naposledy ocitli v roli bezbrannej ženy, ktorá potrebuje mužskú ochranu a oporu?

Dnes je všade okolo nás veľa „super žien“, ktoré nepotrebujú s ničím pomôcť a všetko zvládnu samé. Skúste sa vrátiť o pár krokov späť a objavte v sebe stratenú ženskosť. Ako na to? Jednoducho. Buďte ženou!

Požiadať o pomoc nie je hanba. Naopak. Muži sú radi, keď môžu byť hrdinami, ktorí všetko vyriešia a nič pre nich nie je problém.

Galantnosť. Nechajte si otvoriť dvere do auta, dovoľte svojmu partnerovi, aby vám pomohol s kabátom alebo so stoličkou v reštaurácii. Sú to maličkosti, ktoré zvládnete samé, avšak uznajte, mužom gentlemanstvo pristane.

Umenie prijať pochvalu. Nejako sme sa zabudli červenať, keď nás muži pochvália. Miesto toho, situáciu zľahčujeme frázami typu „dnes to nie je žiadna sláva..“ a podobne. Naučte sa prijímať komplimenty a užívajte si ich. Rozhodne si ich zaslúžite!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk