Zdroj: EVITA

Hitom konca roka je nový diár od Evity. Pre toto ho musíte mať aj vy!

Väčšina z nás si rok bez dobrého diára nevie predstaviť. Ten najlepší je od našej Evity!

Evita Twardzik prichádza so svojim motivačným diárom. Zaznačte si na špeciálne vyčlenené strany svoje sny a vízie na rok 2022, majte po ruke prehľad menín a školských prázdnin a zlepšite si týždne motivačnými citátmi. Nechýba priestor na fotky vašich najbližších či menštruačný kalendár. Samozrejme, súčasťou diára je aj horoskop či priestor na vaše poznámky. Diár kúpite na www.evitovky.sk, v dobrých kníhkupectvách, knižných e-shopoch a v stánkoch.

Zdroj: EVITA

Je jedno, či bude tento diár plný pracovných povinností alebo krúžkov vašich detí.

Je jedno, či bude termínov veľa ráno, alebo popoludní.

Je jedno, či budete všetko stíhať alebo nie.

Je jedno, či sa tam dostane kaderníčka, kozmetička, výlet s kamoškami, romantický víkend s mužom alebo kurz španielčiny, ktorý odkladáte od roku 2011. :-)

Čo viem naisto, že by nám byť jedno nemalo, je počet zápisov, ktoré sa týkajú rodiny. Mama, otec, segry, bráchovia, manžel, deti, svokrovci. Čím častejšie si budeme do tohto diáru a písať udalosti s ich menami, tým budeme tento rok šťastnejšie. Nech ste zdravé, baby, a nech vám rok 2022 prinesie to, čo by ste chceli.

Vaša Evita

Diár kúpite na tomto linku

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.