Zdroj: unsplash.com

Podvádzanie je samozrejmosť: Mužské znamenie, ktoré je najčastejšie NEVERNÉ

Natália F. 05.10.2021, 12:00 Životný štýl
Toto mužské znamenie si môže rátať milenky na každom prste. Je nesmierne prelietavé!

STRELEC

Muž narodený v znamení strelca je veľmi prelietavý, jednoducho miluje ženskú spoločnosť. Netají sa tým, že preferuje plytké vzťahy, ktoré väčšinou trvajú veľmi krátku dobu. Je spokojný a šťastný, ak má vo svojom živote viacero žien a môže sa tak rozhodovať, s ktorou bude tráviť svoj čas. Strelec dokáže byť veľmi zamilovaný a dokáže byť dokonca aj v dlhodobom vzťahu, no veľakrát sa, bohužiaľ, uchýli k podvádzaniu. Pre znamenie strelec sú totižto láska a sex dve odlišné veci, každú hľadá u inej ženy. Hoci je vo vzťahu, nemôže si pomôcť, ženy sú jeho slabosť a nevie to potlačiť.

Aj keď je v dlhodobom vzťahu, viazať sa nechce. Má rád bezpečie a pocit, že má domov s niekým, kto ho miluje a stará sa o neho. Taktiež má ale rád život plný vášne a vzrušenia a tieto dve veci hľadá inde, než doma u svojej partnerky. Toto znamenie jednoducho podvádza a je mu častokrát jedno, aké to bude mať následky. Pozerá sa len na prítomnosť a na svoje potreby, ostatných ľudí v tom momente vypustí z hlavy. Strelec sa radí nie len k neverným znameniam, ale aj k egoistickým a sebeckým.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.