happy couple
Zdroj: shutterstock.com

Desatoro šťastného manželstva. Dodržujete tieto veci aj vy?

Pauli Kentošová 18.02.2021, 09:00 Vzťahy
Manželstvo nie je len o láske.. ale aj o desiatkach ďalších vecí, vďaka ktorým zažijete tu najlepšiu jazdu svojho života.

1. Dotýkajte sa

- lebo dotyky symbolizujú lásku a nehu. A vyjadrujú často krát emócie, ktoré nedokážeme vysvetliť a zároveň tie, ktoré sú príliš silné na to, aby pretlmočené slovami. 

2. Dôverujte si

- v momente, keď je naštrbená dôvera, padá hneď niekoľko dôležitých ľudských vzťahov. Nezáleží na tom, či sa jedná o priateľstvo, či o lásku, základom je veriť si. Bez toho to jednoducho nejde.

3. Chváľte jeden druhého a rešpektujte sa

- nie prehnane, nie umelo. Ale keď to tak cítite, oceňte partnera za to, čo sa mu podarilo, prípadne jeho snahu. Nič človeku nepadne tak dobre, ako úprimná pochvala. V prípade, že má však opačný názor alebo sa rozhodne inak, než ste od neho očakávali, je potrebné rešpektovať jeho rozhodnutia. Samozrejme, pokiaľ idú ruka v ruke s vašimi hodnotami. 

4. Milujte sa tak často ako sa len dá

- sex je neoddeliteľnou súčasťou každého vzťahu. Je len na vás, ako často sa milostným hrátkam venujete, no vekom by ste ich rozhodne nemali ''vyhodiť'' zo svojho zoznamu.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.