couple
Zdroj: shutterstock.com

Robíte ich aj vy? Z týchto vecí muži vo vzťahu doslova šalejú!

redakcia EVITA, av 28.01.2021, 18:50 Vzťahy
Ich srdce si získajú úplne iné veci, ako ste si doteraz mysleli.

Keď máme rešpekt
K jeho rodine, práci, záľubám. Keď dokážeme rešpektovať, že občas potrebuje tráviť nedeľu u rodičov, najlepšie spolu s nami, lebo veď, aj my tam už patríme, alebo mať pánsky večer so svojím bratom, pretože majú pekný vzťah. Keď vieme pochopiť, že občas trávi dlhé večery v práci, aby sa niekam posunul, alebo jednoducho preto, že to pokladá za dôležité. Aj vtedy, keď sme mali práve iné plány. Keď vieme tolerovať, že namiesto večerného kina ide hrať futbal so skupinkou kamarátov alebo chytať ryby... Mám kamošku, ktorá svojmu manželovi dala na výber – buď futbal každú stredu večer alebo ich manželstvo. Natvrdo, nech si vyberie... Jasné, že tam prestal chodiť. Aj tak mu po futbale, keď šli na pivo, každých 15 minút vyvolávala a bolo mu to trápne. Ostatné manželky to nerobili, pekne čakali doma a boli rady, že majú chvíľu pre seba. Ja práve kvôli takej chvíli toho svojho niekedy z domu vyháňam :-). A nemusím vám hovoriť, čo je lepšie...

Keď ho vieme počúvať, ale aj s ním hovoriť
Tak naozaj, so záujmom. Keď ho necháme hovoriť a neskáčeme mu do reči len preto, že si myslíme, že máme niečo dôležitejšie... Keď s ním zdieľame nadšenie aj smútok, radosť aj hnev. Keď cíti našu podporu a odhodlanie byť po jeho boku, to, že chápeme jeho pocity. Že pri ňom stojíme, nech už mal akýkoľvek deň, zažil životnú facku alebo uznanie, na ktoré tak dlho čakal. Keď spolu s ním hľadáme riešenie problému alebo plánujeme oslavu úspechu, ktorý sa konečne dostavil. Nemusíme robiť nič, len poriadne počúvať a rozprávať veci, ktoré sa nám pri tom tlačia na jazyk. Prirodzene, z lásky. Presne tie, čo potrebuje počuť, a my presne vieme, ktoré to sú. To úplne stačí.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.