shocked couple
Zdroj: shutterstock.com

Stretli ste svoju osudovú lásku? Pozor! Tieto znamenia sa k sebe nehodia

redakcia EVITA 10.07.2020, 16:00 Vzťahy
Určite sa vám už stalo, že ste stretli niekoho, s kým ste si tak rozumeli, ako by ste sa poznali odmalička. Potom sú tu ľudia, pri ktorých sa snažíte ako len viete, ale každá ich veta je vám proti srsti.

Rak a Škorpión
Aj napriek tomu, že sa fyzicky nesmierne priťahujú, nič iné v ich vzťahu nie je. Nerozumejú si ako ľudia, ani ako priatelia. Najmä preto, že Škorpión je úplný narcis a Rak všetky emócie veľmi prežíva. Škorpión veľakrát povie bolestivé slová, ktoré citlivému Rakovi vedia ublížiť na dlhú dobu.

Býk a Váhy
Aj napriek tomu, že sú tieto znamenia veľmi podobné, v mnohých prípadoch je práve to kameňom úrazu. Býk chce mať vždy všetko pod kontrolou, čo sa Váham veľmi nepáči. To je príčinou mnohých hádok, ku ktorým sa ani jeden nevie postaviť. Riešenie vzájomných sporov je pre nich obrovskou prekážkou.

Kozorožec a Vodnár
Zo začiatku sa môže stať, že lepšieho partnera si k sebe obe znamenia nemohli nájsť. Avšak, s odstupom času začnú obe znamenia odkrývať svoju pravú tvár. Kozorožci žijú pre prítomnosť a vzťah je pre nich prioritou číslo jedna. Naopak, Vodnári riešia budúcnosť, svoje ciele a sny. Práve toto je medzi znameniami zásadný problém.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk