in love
Zdroj: shutterstock.com

Nedajte si to vziať. Toto je päť vecí, ktoré od muža potrebuje počuť každá žena

redakcia EVITA 12.06.2020, 13:00 Vzťahy
Potešia a pohladia na duši. Slová, ktoré chceme počuť od muža každá, aj keď sa zdajú také... obyčajné. Majú však cenu zlata!

1. Ďakujem
Jednoduché slovo a pritom tak veľa znamená. Muž by mal svojej žene vedieť poďakovať, oceniť ju a vážiť si to, čo pre neho alebo ich vzťah robí...

2. Si naozaj dobrá, šikovná, jedinečná
Je naozaj jedno, či vynikáte v práci alebo v pečení nedeľných koláčov. Pre vášho muža by ste mali byť v niektorých veciach naozaj neprekonateľná.

3. Vyzeráš krásne/si nádherná
Veď, viete prečo...Počuť to vždy zahreje pri srdci a zodvihne sebavedomie o 110%.

​4. Neboj sa, som tu s tebou/som tu pre nás
My ženy sme odjakživa túžili po ochrancoch, ktorý nás vezmú do náručia a zabránia tomu, aby sa nám niečo stalo...Je to prirodzené, že muž v nás vzbudzuje pocit bezpečia a keď to doplní aj slovami, je to hotová idyla. Ak navyše spomenie aj pevnosť vzťahu, či puta, tak máte pocit, že vás neohrozí ani hurikán!

5. Ľúbim ťa každým dňom viac a viac
Niekedy sa bojíme, že náš vzťah rokmi stratí iskru a môže nášho chlapa omrzieť. Ak vám však túto vetu povie aj po rokoch, môžete si byť istá, že váš vzťah len a len spevňuje základy, čo znamená, že vydrží dlho stáť...A práve preto ju chceme tak veľmi počuť...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.