Zdroj: shutterstock

Tieto tri vety sa nikdy neopýtajte muža, s ktorým ste v čerstvom vzťahu

redakcia EVITA 30.04.2020, 13:30 Vzťahy
Pretože ho odplašíte, vystrašíte a nakoniec možno aj stratíte. A to predsa nechcete, nie?

Miluješ ma?

Čerstvý vzťah je veľmi krehký  a aj keď pociťujete zamilovanosť a vnútorne máte pocit, že ho chcete všetkými desiatimi, nedávajte to až tak najavo. Hlavne nehovorte prvá vety, ktoré by mal povedať prvý muž a to úplne spontánne, bez vynútenia otázkou. Jasné, musí cítiť, že máte záujem pokračovať vo vzťahu, no nemusí vedieť, že ste z neho úplne mimo a že vás má úplne istú. A už vôbec nesmie mať pocit, že ho do niečo nútite. 

Vezmeš si ma?

Ak toto dáte, tak to už je úplný trapas! Niet divu, že sa po takejto vete zľakne a stiahne. O ruku žiada zásadne muž a urobí to väčšinou vtedy, keď si myslí, že by ste mohli súhlasiť. 

Koľko zarábaš?

Tak toto je úplne nevhodná otázka na začiatok vzťahu, pretože o vás prezradí, že ste veľmi zvedavá a rada všade strkáte nos a ešte by si o vás mohol aj pomyslieť, že je výška jeho výplaty pre vás dôležitá alebo nebodaj rozhodujúca. Jasné, je dôležité poznať majetkové pomery niekoho, s kým chcete byť vo vážnom vzťahu, no dá sa to zistiť aj inak, ako takouto drzou otázkou. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.