muž a žena
Zdroj: shutterstock.com

Reč tela: Tento nenápadný pohyb muž robí, ak sa mu žena páči

Alexandra König 01.03.2020, 19:00 Vzťahy
Niektorí muži doslova tokajú, keď je v dohľade samička, o ktorú majú záujem, iných zas prezradia jemné náznaky, ktoré odhalíte, len keď viete, na čo sa máte zamerať. Pozrite sa lepšie na zúbok napríklad tomu svojmu, keď je v spoločnosti inej ženy.

Ak sa chceme niekomu zapáčiť, alebo sa niekomu páčite vy, reč tela je veľmi dobre čitateľná. Nie iba smiech a neobvyklé vtipkovanie sú prejavy počiatočných sympatií.

Ak má muž záujem o ženu, často ho prichytíte pri tom, že sa na ňu pozerá. Ak sedí vedľa nej a podvedome (alebo aj vedome) sa mu páči, nohy aj telo nasmeruje mierne k objektu záujmu, pri čom nohy muža zostávajú roztiahnuté a špičky smerujú von.

Muži sa väčšinou vystierajú, vypínajú hrudník (naparujú sa ako kohúti) či „letmo“ sa ženy dotknú. Častejšie si napravujú vrchnú časť oblečenia.

A ako odhalíte, že žena mu náklonnosť opätuje? Dámy sa pri vábení usmievajú, dotýkajú sa svojich vlasov, špúlia pery, ukazujú zápästia a dlane či krútia bokmi. Akoby sa snažili poukázať na všetky fyzické rozdiely, ktoré medzi pohlaviami existujú. Ak má žena ešte navyše v nejakej partii „viac nadelené“, bude sa pri flirte na túto zónu upozorniť. Kým však u muža je reč tela väčšinou pravdivá, ženy často vábia aj úplne vedome, aj keď skutočný záujem nemajú, iba aby si dokázali, že „samček“ prejaví tiež záujem.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk